Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş 

Belek Travesti ve Kadriye Travesti

  • Listelenmiş: 5 Eylül 2023 22:11
  • Süre sonu: This ad has expired
Belek Travesti ve Kadriye Travesti - Resim 1

Açıklama

Aslında ikisi de birbirine çok yakın konumda olan ve hatta iç içe diyebileceğimiz bir ortamda bulunan bu hatunlar bir erkeği mutlu etmek adına her türlü fanteziyi gerçeğe döndürebilmektedirler. Biz Belek travestileri aramasında bu sayfayı çıkartmak için çok çaba sarf ediyoruz ve umuyoruz ki bu ortamda bulunan hatunların hepsi bizim sitemize kayıtlarını yaptırsınlar.

Birbirinden güzel ve alımlı bir o kadar bakımlı Belek otele gelen travestiler hakkında bu yazımızı okuyarak gerekli bilgiler edinebilirsiniz. Bu zamanda para biriktirmek kolay değil, aferin sana, bu şimdi açacak bacaklarını ve ben içeri gireceğim hayalleriyle yaşamaya devam ediyor. Benim sizlere bir tren yolculuğu anımı anlatmak isterdim, lakin bunun için zaman ve mekan seçimini yanlış yapmış olabilirim. Bir gün Kadriye travesti ile karşılaştığımızda yapacağımız ilk iş, ona ne kadar ücret istediğini sormaktan önce nerede görüşmeye geldiğidir. Kimisi esneyerek açar domalır ve sizi içeri kabul eder ama bir zevk alamazsınız, burada sağlam muamele şartı baştan konulmalıdır.

Adamın içeri girerken uykusunu getiren, yapacağı seksin bin bir türlüsünü düşleyen ve uyuklamadan birliktelik arzulayan bir çapkınlar topluluğu olması gerekiyor. Hemşerim sen en iyisi buralardan daha fazla kendini becerttirmeden hemen git.

  

678 Toplam Görüntülenme, 4 Gün

  

Liste Kimliği: 83564f76140576e1

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın