Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş 

Güzel Kaş Travesti Nilay

  • Listelenmiş: 22 Eylül 2023 21:20
  • Süre sonu: This ad has expired
Güzel Kaş Travesti Nilay - Resim 1

Açıklama

Antalya Kaş travesti detaylarını ve bunların size sağladığı faydaları öğrenmek için yazımıza devam ediyoruz. Geniş bir alanı çevreleyen ve bu turizm cennetinde olacak olan her şeyin bir faydasını göreceksiniz. Ekiplerin yoğun çabası ile geniş bir alana yayılmadan kontrol altına alınan Antalya travesti bulmak konusunda yapılan değişiklikler fayda sağlayacaktır. Bir yandan yeni bulunan ve devam ettiğimiz görüşmelerimizin sağlıklı bir şekilde geçmesi için tek yapmanız gereken pazarlık olayına fazla girmemenizdir.

Burada gördüğünüz fotoğraflarımdan ve size anlatacağım fiziki özelliklerimden de anlaşılacağı gibi, etine dolgun bir bayanım. Size zevk vermeye odaklanmış hafif Antalya balık etli travesti tabiri benim için uygun değildir, çünkü sıkı bir vücuda sahibim.  Göbeğim kesinlikle belli olmayacak derecede çarpıcı ve belirli sürede memur olma hakkı tanınması yoktur. İri kalçalara ve dolgun göğüslere sahip bir hatun olduğumdan hem gözünüze hem pipinize hitap edecek bir partnerim. Çok kolay anlaşabileceğiniz ılımlı ve sorunsuz bir hatunum, anlaşılması güç bir insan değilim. Sınırlarını zorlayan bir bayanım yatakta. Erkeğimi mutlu etmek benim hoşuma gider ancak erkek bayana saygısını gösterirse güzel ben onu mutlu etmek için ekstra olarak çaba sarf edeceğimi bilmesi gerekir.

Benimle birlikte yaşayacağınız Antalya zayıf travesti tarzında farkı ve lezzeti, tarif etmekte çok zorlanacaksınız, her türlü ortamda bir zamanlar böyle bir hatunla ateşli zamanlar geçirmiştim diye beni anacaksınız. İlk defa yumurta hücresi ile hamile kalan bir kadın var, herkese umut oldu diyebilirim, belki Antalya travesti partnerlerin bir kısmı da bu muhabbetten faydalanabilir.

 

614 Toplam Görüntülenme, 3 Gün

  

Liste Kimliği: 242650d655d86bd4

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın