Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş 

Travesti Sevgili Ara Bul

  • Listelenmiş: 9 Eylül 2023 08:46
  • Süre sonu: This ad has expired
Travesti Sevgili Ara Bul - Resim 1

Açıklama

Geldik değişik bir Antalya travesti fantezisine, varsa alırız gibi bir sloganımız varken bizim sırtımız asla yere değmez. Sıra dışı bir şekilde travesti sevgili yapmak konusunda kararlı olan bireylerin bu yazılı okumalarında fayda olacağına inanıyorum. Bugünlerde karşınıza ne şekilde fırsatlar çıkacağını bilemezsiniz, bir mekanı denetlemek varken varyantın başına ekip koymak biraz saçma gibi geliyor bana.

Ben şahsi olarak sıradan şeylerden mutlu olmasını bilen bir bayanım. Düz değil ama sade bir kişiliğim var bu yüzden asla naz kapris yapacak bir Antalya güzel travesti parterim ve abartılı insanları pek fazla sevmiyorum. Bir erkek bilmelidir ki parası ile benim sadece bedenimi satın alabilir. Kendisini çok fazla öven beylerle kesinlikle ekstra ücret teklif etseler bile görüşmüyorum. Olduğu gibi görünen, temiz giyinen ve vücuduna önem veren erkekleri olabildiğince mutlu etmeye ve yatakta çok azgın olmaya çalışırım.

Antalya eve gelen travesti olarak sizin yanınıza yerinize gelebilirim, bu konuda çeşitli hediyelere minnet duymam, piyasa hatunlarına kıyasla çok başarılı ve sevecen bir yapıya sahibim. Görüşmelerimin çoğunu kendi vip dairemde ya da yıldızlı otellerde gerçekleştirmekteyim. Sizin yanınıza gelirken taksi ücretini size yazıyorum bunu baştan belirtmek isterim.

Kendime bir şart koşuyorum, aslında kendime engel olamıyorum, illaki kıpırdamak zorunda hissediyoruz kendimizi. Artık sabır taşı dizginlenemez duruma geldiğinde sana yakın olacağım, klimalı bir ortamda çalışmanın rahatlatıcı ve huzuru bulacağım ortamını şart koşarak kendime geleceğe güler yüzle bakıyorum.

  

603 Toplam Görüntülenme, 2 Gün

  

Liste Kimliği: 85964fc28c3693f8

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın