Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş 

Ucuz Takılan Kepez Dokuma Travesti

  • Listelenmiş: 20 Eylül 2023 02:30
  • Süre sonu: This ad has expired
Ucuz Takılan Kepez Dokuma Travesti - Resim 1

Açıklama

Durmadan çalışan ve işini hakkıyla yapan bir Antalya travesti hayatına bir şeklide renk katacak o özel hizmeti sana sunmaktan bir şekilde memnuniyet duyacaktır. Ayrıca Kepez travesti denilince ilk olarak akla gelen hatunların özel ve ünlü olanları bu sitede yerlerini almış durumda bulunuyorlar. Bugün gayet de güzel bir şekilde bu sayfalarda ilanlarını ve reklamlarını attıran bir çok hatun Dokuma travesti numarası alabilmek için dolanıyorlar.

Burada yayınlanan tüm bilgilerimde de görüldüğü gibi, aslında fotoğraflarıma dikkatlice bakmanızı rica ediyorum, minyon tipli bir bayanım. Ufak tefek, çıtı pıtı ve harika seksi olan bir partnerden aradığınız bütün özellikleri size sunabilecek derece yetenekli, ve bir o kadar istekli bir Kepez kendi evinde görüşen travesti hatunum. İşini tutkuyla yapan bir seks işçisi olarak, benden ziyadesiyle memnun kalacağınıza fazlasıyla eminim, benim bir kere tadıma bakanlar benden asla bir daha vaz geçemezler.

Karakteri ve yaşı olgun sayılabilecek bir bayanım, lakin henüz otuzlarımda bile değilim, hayatın her anını mutlu ve mesut bir şekilde yaşamak istiyorum. Misafirim olacak beyleri kendi rahat ve konforlu dairemde yapıyorum, çarka çıkmıyorum ve bunu pek sevmiyorum. Dışarıda olan tekliflerinizi kibarca reddediyorum, ayak üstü ya da araba ortamında olan görüşmeleri kesinlikle onaylamıyorum. Kendimce kurallarım var, bunlara uyarak sağlıklı ve güzel birliktelikler yaşamanın zevkine varacağıma eminim. Sizden yaptığım işe ve bu düşüncelerime saygı duymanızı bekliyorum, bunu yaparsanız ben size ekstra olarak özen göstererek seks yaparım.

  

1163 Toplam Görüntülenme, 3 Gün

  

Liste Kimliği: 8726509a219ccd6e

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın