Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş 

Zevk Veren Gazipaşa Travesti İlanı

  • Listelenmiş: 21 Eylül 2023 13:21
  • Süre sonu: This ad has expired
Zevk Veren Gazipaşa Travesti İlanı - Resim 1

Açıklama

Merhaba değerli beyler ben Antalya Gazipaşa travesti partneriniz Merve, sizleri çok seven bir Antalya travesti bireyim. Benim idaremde olan bir seks deneyimini yaşadıktan sonra, hayatınıza yeni bir anlam ve heyecan katacaktır. İlişkiye girerken ağır değil tam olarak tersi bir şekilde davranıyorum, hızlı ve heyecanlı birliktelikleri çok seviyorum ve karşılıklı olarak aynı anda boşalmaktan daha fazla da sevdiğim bir şey yok.

Ben şahsen sekste olabilecek her şeye açık birisiyim. Gazipaşa ilçesinde kendime ait evimde yalnız yaşamaktayım, ilk görüşmeleri kesinlikle kendi evimde yapıyorum ve özel istekleriniz olursa bunlar için ekstra ücret talep ediyorum. Diğer fotoğraflarımı gizlediğim için belirtmek istiyorum ki eskiden değişik isimler kullanmış olsam bile, benim şartlarımı ve seviyemi çoğunuz biliyor.

Muhtemelen çeşitli zamanlarda benim yanıma gelenler için, onlara yaşattıklarım yüzenden beni asla belirtmek istemiyorum, beni unutamadıklarını biliyorum. Size tekrar belirtmek istiyorum ve canlarım için tekrarlıyorum, hayatın renklerini benim yatağımda bulacaksınız. Şu sıralar bir sevgili buldum ve onunla birlikteliğim neticesinde bir müddet bu işlere ara vermek zorunda kaldım.

Bu akşam yapacağım canlı yayın ve çeşitli gösterilerde, özellikle bilirkişi aşamasında yaşanan bir çok ayrıcalıklı davranışları sevecen hallerimle göstereceğim. Mevcut durumlarda, cinsellik yaşarken çeşitli aktiviteler yaşamak ve onunla gerekirse birlikte takılmak isterim, amacım keyifli ve özel bir ortamda heyecan duyarak takılmak gibisi yoktur.

 

464 Toplam Görüntülenme, 2 Gün

  

Liste Kimliği: 870650c0e951ec40

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın