Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş 

Manavgat Travesti İle Tanışın

  • Listelenmiş: 4 Eylül 2023 20:53
  • Süre sonu: This ad has expired
Manavgat Travesti İle Tanışın - Resim 1

Açıklama

Burada anlatılmak ve sözü Antalya Manavgat travesti numaraları konusuna getirmek istersek, toparlanma süreci yeni başlamıştır. Bu vesile ile sizlere gelebilecek olan yegane birliktelikleri Manavgat aktif travesti aramasında bulacağınız hatunlara ve deneyimli partnerlere atıfta bulunarak söylemek isterim.

Ben bu tanışma faslını es geçerek olayın birden maddiyat tarzına bakmak isterim, sana layık olabilmek adına gerçekleştireceğim bu özel zamanları senin benim bedenimi kullanarak yaşamanı temenni ediyorum. Kişisel özelliklerimden bahsetmek gerekirse, üniversite mezunu, kültürlü, üç yabancı dil bilen çok seçici ve kaliteli bir hatunum. Bu sektörde çalışan bir seks işçisinden beklentiniz ne olursa onun tamamını karşılayabilecek bir partnerim.

İnsanların kişilikleriyle , kendine özençlerini bir tutarım. Burada yazdığım bu muhabbetleri dinleyerek, ya da okuyarak anlayacağınız gibi temiz ve bakımlı erkeklerle görüşmeyi tercih ediyorum. Şahsen ben sadece, gün içerisinde sınırlı görüşme kabul ettiğimden randevu konusunda elinizi çabuk tutmanız gerekebilir.

Manavgat otele gelen travesti olarak boşalmaya yaklaştığınız anda ben bunu görüp bilip hemen olayı bir durdururum, istediğim hemen zirveye çıkmanız değil. Benimle seksi ne kadar uzatırsanız, ben size o kadar daha iyi eşlik edeceğimi göreceksiniz. Bu arada değişik pozisyonlarda seks yapmayı sevdiğimi size baştan belirtmek isterim.

  

1188 Toplam Görüntülenme, 3 Gün

  

Liste Kimliği: 23464f5cfd67cc78

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın