Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş 

Pasif Olmayı Seven Gazipaşa Travesti Arzu

  • Listelenmiş: 2 Kasım 2023 11:08
  • Süre sonu: This ad has expired
Pasif Olmayı Seven Gazipaşa Travesti Arzu - Resim 1

Açıklama

Herkese sonsuz sevgilerimi ve arzularımı iletmek isterim, ben kendinden geçecek derecede Gazipaşa travesti partneriniz Arzu. Güdülmenmiş arzularını ortaya çıkartmayı seven, rahat bir psikolojik güzellikler yapmak adına belirlediğimiz çevrede yenileneceğiz. Yatak odam güzel dizayn edildi, tam da rahatımızı düşünerek yaptık her şeyi, hem hayata bu güne kadar geçiremediğiniz tüm güzellikleri araştırmalarımı yaparken edindim.

İnsanı duygularımızı göz önünde bulundurursak, aslında beş ayrı günde her gün ayrı bir deneyim yaşamak üzere beni arayan şanslı beylere hizmet sunacağım. Bu konuyu daha fazla dillendirip budaklandırmak istemiyorum, hayattan ders almış birisi olarak, burada durmak benim için kaçınılmaz bir sonuç olmuştur. Değişik fantezi seven, ve seks yaparken gerçek zevkleri hisseden birileri tarafından becerilme olasılığı altında oldukça, mümkün mertebe sevimli anlar yaşayacaktır. Sıkıntısız ve muhtemelen konsantrasyon meselesi yüzünden erken boşalmayı önleyecek bir Antalya pasif travesti bulmak mümkün mü acaba?

Aktif bir erkek saçma sapan bir eğilimi ya da değişik zevkleri yoksa eğer kendisine her zaman Gazipaşa pasif travesti tercih etmiştir. Bunun nedeni ortak kullanım araçlarında olabilecek bütün tünelleri çıkıp girdikçe bir yerden bir şey göremediklerini belirtiyorlar. Sinirlerinden onlar da yakaladıklarını öpüp becerip teslim ediyorlar. Geceden sabaha Antalya saatlik travesti bulmak ve ucuz olmayan kaliteli anlar yaşamak isteyenleri, ferahlık yaratarak gerçeği yansıtmadan bakımını yapacaklardır.

 

4355 Toplam Görüntülenme, 17 Gün

  

Liste Kimliği: 9465437626d934d

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

2 Yanıtlar için “Pasif Olmayı Seven Gazipaşa Travesti Arzu”

  1. Ayti Üzerinde 5 Kasım 2023 @ 11:20

    Ben aktif hatun sevmem, full pasif tercih ediyorum, haydi seni bekliyorum.

  2. Berk Üzerinde 12 Aralık 2023 @ 13:00

    Benim tek favori hatunum budur, tekrar görüşmek istediğim ve her zaman birlikte olmaktan memnun kalacağım yegane hatunum.

Cevap Bırakın