Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş 

Kemer Trans Partner Firuze

  • Listelenmiş: 2 Temmuz 2023 09:04
  • Süre sonu: This ad has expired

Açıklama

Hayat bir şarkıya benzer denilebilir ama ben buna karşıyım. Antalya Kemer travesti gibi bir şeklide kendisini kadın gibi hissedip ameliyat olan bir Kemer trans escort bayan bulunabilir. Bir bakıma yalamayı seven ve geliyorum diye kıskandıracak derecede sakso çeken ve ağza yüze boşaltmak konusunda hiç bir tereddüttü olmayan bir hatun tanıyorum.

Ben ki yedi cihana seks konusunda hüküm vermiş, çapkınlıkları nice ortamda anılmış bir şahsiyet olarak burada bu yazıları yazıyorum. Burada benim sizlere sunduğum her türlü ayrıcalığı bir nebze olsun işin içinden çıkılmadan bulacak bir hatun arzı endam ederim. Hiç bir zaman farkı uzaklarda aramadan, onun ayağıma ve hatta yatağımın baş ucuna gelmesini beklemiş onunla alakalı olan tüm birikimlerimi sizlere sunmuş bulunuyorum.

Sizler benim misafirim olarak Antalya trans bayanlar ile seks yapma zihniyetine sahip olacaksınız. Bu sitede pipisi olmayan ve artık ameliyat olup bir kukuya sahip olan bireylerin ilanları da yer almaktadır. Pekala bir fikri ortaya koyduğumuzda ona uymak yada karşı çıkma özgürlüğümüz her zaman vardır. Ben burada bir bakıma her zaman yaptığımı yapıp yazıma bir an önce son vereceğim.

 

491 Toplam Görüntülenme, 3 Gün

  

Liste Kimliği: 42164a06944d01bc

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın