Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş 

Travesti Arkadaş Bul

  • Listelenmiş: 8 Eylül 2023 09:05
  • Süre sonu: This ad has expired
Travesti Arkadaş Bul - Resim 1

Açıklama

Kimisi seks amacıyla kimisi de Antalya travestileri ile arkadaş olabilme umuduyla çeşitli arayışlara girebilmektedir. Yeniden verilen bu bahsi mümkün olmayan hataların kabulünü istiyoruz, burada bulunan ve içeriği değiştirilemeyecek derecede azgın zamanlar yaşatabilecek bir ortam bulabilmek adına karar verilebilir.

Bu olay bir bakıma çıkar çatışmasına neden olabilir, bir insan bir Antalya travesti arkadaş bulmak için neden çaba sarf eder. geneli manyak ben biliyorum. Muhtemelen seks için, özellikle Antalya ücretsiz travesti konusunda kendisine beleşe seks arkadaşı bulmak isteyenlerin tercihi olacaktır. Tarihin en güzel ve seksi trans ya da Side travesti partnerleri için meselemizi bulmak adına burada olacağız. Bana gelerek, yatağımın rahatlığını tadacaksınız, oral konusunda çok yetenekliyim ve ağza boşalma yani Antalya cimcif travesti arzuluyorsanız eğer bu hayalinizi de gerçeğe dönüştürebiliriz. Bir saat içinde hayatınızda yaşamadığınız ne varsa benim yatağımda yaşayacağınıza garanti veriyorum.

Rahat huzurlu bir ortamda bulunuyorum, Antalya zevkine veren bedava travesti benim bulunduğum binaya girdiğinizde kimse size hayırdır hemşerim nereye gidiyorsun tarzında bir soru sormaz. Gayet rahat bir şekilde girip çıkabilirsiniz, bununla birlikte kondom kullanımına özen gösteriyorum, sizden bana bir hastalık bulaşma riskini göze alamayacağımı bilmenizi rica ediyorum. Korunmak çok güzel bir şeydir ve mümkün mertebe ikimizin de karşılıklı sağlığı açısından şapkasız içeri girişi yasaklıyorum.

 

 

478 Toplam Görüntülenme, 2 Gün

  

Liste Kimliği: 74964fad9b536e63

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın